Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineprzemki blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Zobacz projekt OPAŁEK w IGN Projekt
229919 odwiedzin | wpisów: 216, komentarzy: 1641, obserwuje: 232
 

13. PnB cd problemów.

autor: przemki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dziś zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami mąż zadzwonił do Pani ze starostwa, która zajmuje się naszym PnB. Co się okazuje nasz architekt znów zawalił !!! blog budowlany - mojabudowa.pl Brakuje kilku podpisów i dwóch dokumentów. Brakuje dokumentu z ochrony środowiska i z kopalni (szkody górnicze). Normalnie mam ochote wyjść z siebie i stanąc obok. Bo ile można blog budowlany - mojabudowa.pl 

Kochani blogowicze i tu kieruje się do Was z prośbą o informację na czym polega zdobycie tych dokumentów i jaki czas na uzyskanie ich jest potrzebny. Razem z mężem chcemy zając się tym osobiście by to wszystko przyśpieszyć.

Dziękujemy za wszystkie informacje. blog budowlany - mojabudowa.pl


12. Blaszak

autor: przemki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dziś rano o 7:10 obudził nas telefon. Dzwonili Panowie z informacją, że są w naszej miejscowości z blaszanym garażem ;) Mieli byc wczoraj ale się nie wyrobili. Jechali do nas aż z okolic Krakowa.

Hurrra ! Mimo tak wczesnej godziny ucieszyliśmy się, że będziemy mmieli składzik na naszej budowie blog budowlany - mojabudowa.pl

Garaż ma wymiary 2m x 3m I gatunku z bramą dwuskrzydłową cena to 949zł (cena brutto z vat-em, bez dodatkowych kosztów), transport i montaż gratis.

Wczoraj mąż dzwonił do starostwa. Pani zajmująca się naszym projektem powiedziała, że wszystko idzie dobrze. Przeprosiła, że tak długo to trwa ale mają dużo wniosków. Długo ? Przecież wniosek został złożony tydzień temu blog budowlany - mojabudowa.pl Prosiła by zadzwonić w poniedziałek, wtedy poda więcej szczegółów.

A o to nasz blaszaczek blog budowlany - mojabudowa.pl

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany


11. Wniosek o PnB złożony! :)

autor: przemki blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Dzisiaj mąż bedąc w Wydziale Administracji Budowlanej dowiedział sie, że wczoraj tj. 31.01.2011r. został złożony wniosek o PnB blog budowlany - mojabudowa.pl wreszcie blog budowlany - mojabudowa.pl Mamy nadzieję, że to już koniec problemów związanych z naszym architektem. Jeśli wszystko będzie ok, to za 2tyg. otrzymamy pozwolenie blog budowlany - mojabudowa.pl